Close

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to starannie wyselekcjonowani specjaliści, a praca z ludźmi to dla nich pasja.

Izabela Aleksandra Żurawska

Autorka projektu „Psychologia pod lupą”, którego celem jest popularyzacja wiedzy psychologicznej oraz promowanie merytoryczności w obszarze rozwoju osobistego i psychologii. Certyfikowany trener biznesu i coach, trener umiejętności społecznych, aktualnie kończy specjalizację z psychologii klinicznej na wydziale Uniwersytety SWPS w Katowicach. Od 2014 roku współprowadziła firmę szkoleniową zajmując się organizacją warsztatów na terenie całej Polski dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji, które są liderami w swoich branżach w Polsce jak i na całym świecie.

Głównym obszarem jej zainteresowań i pracy jest psychologia rozwojowa, społeczna oraz neurobiologia. Ciągły rozwój do dla niej pasja, dlatego na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i wykładach. Ukończyła kursy z efektywności osobistej, zarządzania zespołem, technik sprzedaży i negocjacji, projektowania szkoleń oraz kurs terapii CBT (poznawczo-behawioralnej).

Prywatnie mama pięcioletniego Wiktora, miłośniczka książek naukowych. Uwielbia spędzać czas w towarzystwie ludzi, lubi podejmować nowe wyzwania i spędzać aktywnie czas podróżując.