Close

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to starannie wyselekcjonowani specjaliści, a praca z ludźmi to dla nich pasja.

Izabela Aleksandra Żurawska

Autorka projektu „Psychologia pod lupą”, którego celem jest popularyzacja wiedzy psychologicznej oraz promowanie merytoryczności w obszarze rozwoju osobistego i psychologii. Certyfikowany trener biznesu i coach, trener umiejętności społecznych, aktualnie kończy specjalizację z psychologii klinicznej na wydziale Uniwersytety SWPS w Katowicach. Od 2014 roku współprowadziła firmę szkoleniową zajmując się organizacją warsztatów na terenie całej Polski dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji, które są liderami w swoich branżach w Polsce jak i na całym świecie.

Głównym obszarem jej zainteresowań i pracy jest psychologia rozwojowa, społeczna oraz neurobiologia. Ciągły rozwój do dla niej pasja, dlatego na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i wykładach. Ukończyła kursy z efektywności osobistej, zarządzania zespołem, technik sprzedaży i negocjacji, projektowania szkoleń oraz kurs terapii CBT (poznawczo-behawioralnej).

Prywatnie mama pięcioletniego Wiktora, miłośniczka książek naukowych. Uwielbia spędzać czas w towarzystwie ludzi, lubi podejmować nowe wyzwania i spędzać aktywnie czas podróżując.

Anna Górska

Ekspert zrzeszony z projektem „Psychologia pod lupą” oraz trener umiejętności miękkich. Prowadzi warsztaty, sesje mentoringowe i coachingowe, podczas których przekazuję wiedzę i uczy niezbędnych umiejętności oraz technik pomagających efektywnie budować i rozwijać wartościowe relacje w rodzinie oraz z innymi ludźmi. Pomaga realizować aspiracje i plany, zadbać o siebie, bardziej żyć oraz jak konstruktywnie radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach.

Ukończyła studia magisterskie z obszaru zarządzania międzynarodowego, a następnie ukończyła specjalizację w obszarze rozwoju i uczenia się ludzi. Obecnie jest na ścieżce nauczyciela uważności w Mindfulness Association, gdzie poszerza wiedzę i praktykę z zakresu Życia opartego na uważności. Kończy studia Psychologiczne ze specjalnością rozwojową i psychoseksuologiczną na Uniwersytecie SWPS. 

Głównymi obszarami jej specjalizacji i pracy są: radzenie sobie ze stresem u dzieci i dorosłych, komunikacja bez przemocy w rodzinie i w związku, rozwijanie uważności u dzieci i dorosłych jako metody na zarządzanie emocjami, budowanie umiejętności społecznych i kompetencji personalnych, wczesne wspomaganie rozwoju.

Swoje pasje, pracę i zainteresowania łączy prowadząc bloga Uważna.pl, gdzie dzieli się wiedzą psychologiczną w połączeniu z promocją uważności w życiu codziennym i relacjach interpersonalnych.

Magdalena Kuryj

Ekspert zrzeszony z projektem „Psychologia pod lupą”, absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Ukończyła Psychologię Stosowaną oraz Studium Pedagogiczne. Realizowała moduły z psychologii rozwojowej oraz z psychologii w marketingu i PR. Już od początku studiów interesowała się psychologią rozwojową oraz psychologią pozytywną. Zajmuje się również tematami skutecznej komunikacji, radzenia sobie ze stresem, a także obszarem zaburzeń lękowych oraz obsesyjno-kompulsywnych zarówno u dzieci jak i u dorosłych. 

Pracowałam w centrum psychologicznym, gdzie gromadziła doświadczenie od psychologów, psychiatrów oraz seksuologów. Pracowała też jako nauczycielka angielskiego udzielając korepetycji prywatnie oraz ucząc dzieci w żłobku i przedszkolu. 

Brała udział w licznych wolontariatach – w domu dziecka oraz w domu samotnej matki. Brała także udział w wolontariacie w domu samopomocowym, w przedszkolu, w szkole podstawowej oraz
w liceum, gdzie współpracowała z doświadczonymi psychologami. Obecnie odbywa praktykę w przedszkolu dla dzieci z autyzmem, gdzie  poszerza swoje kompetencje w tym zakresie.

W wolnym czasie uwielbia gotować, czytać oraz podziwiać przyrodę. Jest miłośniczką psów. Prowadzi profil w mediach społecznościowych – Psychologiczne Inspiracje, na którym dzieli się wiedzą merytoryczną z zakresu psychologii.

Aleksandra Ziętowska

Ekspert zrzeszony z projektem „Psychologia pod lupą”, absolwentka wydziału psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ze specjalizacją psychologia zarządzania, marketingu i reklamy. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała już na studiach tworząc i koordynując projekty szkoleniowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Obecnie pracuje dla dużej korporacji, gdzie również zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Jej główne obszary zainteresowań to psychologia osobowości i psychologia społeczna. W swojej pracy poza dzieleniem się wiedzą teoretyczną i praktyczną stawia przede wszystkim na ćwiczenie krytycznego i samodzielnego myślenia. 

Uwielbia sport, muzykę jazzową i naukę języków obcych. Zwolenniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Wulkan energii oraz pozytywna osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. 

Aleksandra Wiśniewska

Ekspert zrzeszony z projektem „Psychologia pod lupą”, ukończyła studia licencjackie z obszaru resocjalizacji, a następnie studia magisterskie z obszaru psychopedagogiki, gdzie prowadziła warsztaty poszerzając swoją wiedzę i praktykę z zakresu efektywności relacji rodzinnych i społecznych. Poprzez warsztaty przekazywała wiedzę i uczyła niezbędnych technik budowania poprawnych relacji w rodzinie oraz z ludźmi z bliskiego środowiska rodzinnego. 

Nauczała w przedszkolu terapeutycznym, gdzie zdobyła praktyczną wiedzę i techniki pracy w tym obszarze. Ukończyła liczne kursy, między innymi kurs zarządzania zasobami ludzkimi, warsztaty efektywności osobistej, zarządzania zespołem, oraz szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji.

Głownymi obszarami jej specjalizacji i pracy są: przemoc w rodzinie, stalking, poprawne rozwijanie relacji rodzic-dziecko, relacje damsko-męskie i partnerskie. Systematycznie udziela się na forach, prowadzi warsztaty dla kobiet dotkniętych przemocą w rodzinie, współpracuje z ośrodkami PCPR. 

Prywatnie mama, lubi spędzać aktywnie czas poznając nowych ludzi, dzięki którym może nauczyć się nowych rzeczy.

Justyna Kusiak

Ekspert zrzeszony  z projektem „Psychologia pod lupą”. Studentka psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, członek Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii i Koła Naukowego „Sensorium”.

Uczestniczy w wielu wolontariatach, a także licznych szkoleniach i konferencjach dzięki czemu stale poszerza swoją wiedzę. Interesuje się psychologią osobowości, zdrowia, społeczną, arteterapią, podejściem poznawczo-behawioralnym w psychologii oraz etycznymi aspektami w pracy i nauczaniu psychologii. Tworzy artykuły oraz pomoce psychologiczne oparte na rzetelnej wiedzy naukowej.

W swojej przyszłej pracy zawodowej pragnie promować wiedzę teoretyczną, etykę zawodową, a także krytyczne i samodzielne myślenie. Jest miłośniczką zwierząt i szeroko pojętej sztuki. 

Agata Welzandt

Ekspert zrzeszony z projektem „Psychologia pod lupą”, ukończyła z wyróżnieniem Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do jej specjalności należy psychologia kliniczna i zdrowia oraz psychologia sportu, którą zrealizowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie pod okiem znanego psychologa związanego ze sportem Profesora Jana Blecharza. W trakcie studiów działała w Kole Naukowym Studentów Psychologii UJ. Była członkiem zespołu badawczego w projekcie dotyczącym rozwoju rozumowania moralnego  oraz czynnym wolontariuszem w projekcie „Zdrowy kontakt” w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, którego celem było wsparcie pacjentów geriatrycznych. Posiada również uprawnienia pedagogiczne pozwalające jej na pracę z dziećmi i młodzieżą. 

Umiejętności praktyczne rozwijała podczas praktyk w wielu ośrodkach i placówkach, takich jak: szkoły, przedszkola, szpitale, poradnie, placówki terapeutyczne oraz klub sportowy. Doświadczenie zdobywała w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

Do obszarów jej zainteresowań należą: psychologia sądowa, zagadnienia związane z edukacją i pomocą psychologiczno-pedagogiczną, samoregulacja zachowań, motywacja w sporcie.

Prywatnie uwielbia brać udział w wydarzeniach sportowych oraz czytać książki fantastyczne.